Ініціативи Президента України

Конгрес місцевих та регіональних влад: нацспротив, «Велике будівництво», енергоефективність та інше. Долучайтеся до перегляду

Сьогодні у Харкові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбудеться засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад.

12:29 11.02.2022

Велике будівництво на Житомирщині: оголошено тендер на капітальний ремонт автодороги місцевого значення Осова – Велика Цвіля – Серби

Про це інформує Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» проводитиметься капітальний ремонт автомобільної дороги загального користуваня місцевого значення С 060501 Осова – Велика Цвіля – Серби км 4+200 – км 7+100. Протяжність ділянки ремонту – 2,9 км.

08:57 11.02.2022

Отримати дозвіл на будівництво можна буде автоматично на порталі “Дія”

Єдина електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ) на порталі “Дія” є головним інструментом реформи містобудування. Йдеться про те, що майже кожен етап будівництва тепер діджиталізований. Наразі до запуску готується послуга — автоматичне отримання дозволу на будівництво. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час Diia Summit.

15:19 10.02.2022

Велика реставрація: Уряд затвердив порядок передачі коштів у регіони на відновлення пам’яток комунальної власності

9 лютого Уряд затвердив чіткий порядок та умови надання у 2022 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів робіт із реставрації, консервації та ремонту пам’яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. Документ визначає, як саме відбиратимуть проєкти з регіонів у рамках програми «Велика реставрація», яку було включено до Національного проєкту «Велике будівництво».

12:42 10.02.2022

Велике будівництво на Житомирщині: після ремонту басейну «Авангард» понад тисячу відвідувачів займатимуться у комфортних умовах

У межах програми Президента «Велике будівництво» проведено реконструкцію будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

13:52 09.02.2022

«Велике будівництво»: з 2022 року Укравтодор повністю відмовиться від проєктів поточного середнього ремонту

На початку 2022 року набирає чинності ДСТУ 8747. Згідно з ним цьогоріч Служба автомобільних доріг у всіх нових дорожніх проєктах відмовляться від поточного середнього ремонту на користь капітального ремонту. Таким чином, встановлюється лише 2 види ремонтів:

09:07 09.02.2022

Вакциновані українці віком від 60 років зможуть отримати безоплатний смартфон і пільговий інтернет – Президент

В Україні навесні розпочинається нова державна програма, у межах якої вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть отримати безоплатний сучасний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним інтернетом. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у виступі на Diia Summit, що триває в Києві.

08:58 09.02.2022

Велике будівництво на Житомирщині: Підписано договір на реконструкцію житомирського аеропорту, — Віталій Бунечко

7 лютого, у Житомирській облдержадміністрації урочисто підписано договір на реконструкцію злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Житомир» імені Сергія Корольова.

16:07 08.02.2022