Ініціативи Президента України

Отримати дозвіл на будівництво можна буде автоматично на порталі “Дія”

Єдина електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ) на порталі “Дія” є головним інструментом реформи містобудування. Йдеться про те, що майже кожен етап будівництва тепер діджиталізований. Наразі до запуску готується послуга — автоматичне отримання дозволу на будівництво. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час Diia Summit.

15:19 10.02.2022

Велика реставрація: Уряд затвердив порядок передачі коштів у регіони на відновлення пам’яток комунальної власності

9 лютого Уряд затвердив чіткий порядок та умови надання у 2022 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів робіт із реставрації, консервації та ремонту пам’яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. Документ визначає, як саме відбиратимуть проєкти з регіонів у рамках програми «Велика реставрація», яку було включено до Національного проєкту «Велике будівництво».

12:42 10.02.2022

Велике будівництво на Житомирщині: після ремонту басейну «Авангард» понад тисячу відвідувачів займатимуться у комфортних умовах

У межах програми Президента «Велике будівництво» проведено реконструкцію будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

13:52 09.02.2022

«Велике будівництво»: з 2022 року Укравтодор повністю відмовиться від проєктів поточного середнього ремонту

На початку 2022 року набирає чинності ДСТУ 8747. Згідно з ним цьогоріч Служба автомобільних доріг у всіх нових дорожніх проєктах відмовляться від поточного середнього ремонту на користь капітального ремонту. Таким чином, встановлюється лише 2 види ремонтів:

09:07 09.02.2022

Вакциновані українці віком від 60 років зможуть отримати безоплатний смартфон і пільговий інтернет – Президент

В Україні навесні розпочинається нова державна програма, у межах якої вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть отримати безоплатний сучасний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним інтернетом. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у виступі на Diia Summit, що триває в Києві.

08:58 09.02.2022

Велике будівництво на Житомирщині: Підписано договір на реконструкцію житомирського аеропорту, — Віталій Бунечко

7 лютого, у Житомирській облдержадміністрації урочисто підписано договір на реконструкцію злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Житомир» імені Сергія Корольова.

16:07 08.02.2022

Велике будівництво на Житомирщині: триває прийом пропозицій для участі в тендері з реконструкції автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп

У рамках програми Президента «Велике будівництво» у 2022 році стартує відновлення проблемної ділянки однієї з найзавантаженіших транспортних артерій країни – траси М-06 Київ ? Чоп.

16:10 07.02.2022

Велике будівництво на Житомирщині: автомобільну дорогу місцевого значення Лугини-Солов’ї введено в експлуатацію

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Так, у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершено капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С060906 Лугини-Солов’ї км 0+550- км 2+400.

12:42 04.02.2022