Коростенське РУ ГУ ДСНС України в Житомирській області інформує

Провели рейдове відпрацювання в місцях відпочинку населення біля водойм та в лісі

Сьогодні рятувальники спільно з працівниками Народицького спеціалізованого лісового господарства провели рейдове відпрацювання в місцях відпочинку населення біля водойм та в лісі. Шановні громадяни не допускайте випалювання сухої рослинності та необережного поводження з вогнем під час відпочинку на природі.

15:13 05.08.2023

Попередження про пожежну небезпеку

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру у період з 4 по 7 серпня 2023 року майже на всій території України очікується найвищий 5 клас надзвичайної пожежної небезпеки.

09:06 05.08.2023

Попередження запобігання пожежам під час збирання врожаю.

Жнива – напружена для хліборобів пора та пожежонебезпечний період для рятувальників. Загрозливу обстановку для нового врожаю створюють спекотна погода, сухі хліба, несправний стан деяких хлібозбиральних агрегатів, а також людська недбалість та безвідповідальність.

16:58 26.07.2023

З метою попередження пожеж в природних екосистемах, проведено рейд по лісах Закусилівського старостинського округу.

З метою попередження пожеж в природних екосистемах, інформування населення щодо дій під час знаходження вибухонебезпечних та підозрілих предметів та поведінки в лісі, сьогодні 11 липня працівниками Коростенського районного управління було проведено рейд по лісах Закусилівського старостинського округу. Під час рейду серед громадян також розповсюджувалась листівки, газети розроблені за підтримки ЮНІСЕФ та експрес-інформації.

21:37 11.07.2023

Що робити у разі радіаційної аварії?

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням.

15:06 10.07.2023

Від розряду блискавки згорів хлів

07.07.2023 р. о 00 год. 03 хв. на пункт зв'язку 14 ДПРЧ 3 ДПРЧ смт. Народичі  надійшло повідомлення про пожежу господарського хліва в с. Новий Дорогинь. По прибутті до місця  виклику було встановлено, що вогнем повністю було охоплено дерев'яну господарську будівлю, всередині якої зберігалося сіно.

15:10 07.07.2023