Відкриття тимчасового мостового переходу(тимчасового мосту) через річку Уж.

Дата: 18.07.2023 17:54

Сьогодні в смт. Народичі провели відкриття тимчасового мостового переходу(тимчасового мосту) через річку Уж.

Будівництво  здійснювалось першою окремою бригадою імені князя Лева Державної  спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України за допомогою Житомирської обласної військової адміністрації та Народицької селищної військової адміністрації.

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій БУНЕЧКО, голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-майор Богдан БОНДАР та начальник Народицької селищної військової адміністрації Олег ЯРМОЛЮК  відзначили військових, які працювали на даному об’єкті та керівників підприємств, які надали допомогу в будівництві тимчасового мостового переходу.

Також окрема подяка директору директорату функціонального розвитку цифровізації Міністерства цифрової трансформації України Анастасія ХАЛЄЄВА та UNITED24 за надану допомогу.

В своєму виступі  Олег Ярмолюк зазначив що це перший об’єкт який збудований Державною спеціальною службою транспорту на території Народицької громади, далі буде відновлюватись міст в селі Славенщина через р.Норинь.