В Народицькій громаді провели відкриття відновленого мосту в селі Грезля через річку Грезля.

Дата: 06.12.2023 18:19

Сьогодні в Народицькій громаді провели відкриття відновленого мосту в селі Грезля через річку Грезля.

Будівництво здійснювалось першою окремою бригадою імені князя Лева Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України за допомогою Житомирської обласної військової адміністрації та Народицької селищної військової адміністрації.

Заступник начальник Житомирської обласної військової адміністрації Олександр ФЕДЬКО, голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-майор Богдан БОНДАР, Заступник командувача ОСУВ «Північ» полковник Ігор СТРОКАНЬ, Директор директорату функціонального розвитку цифровізації Міністерства цифрової трансформації України Анастасія ХАЛЄЄВА, начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег РЯБОЙ та начальник Народицької селищної військової адміністрації Олег ЯРМОЛЮК відзначили військових, які працювали на даному об’єкті, подякували всім тим хто надавав допомогу в відновлені мосту.

Окрема подяка директорату розвитку цифровізації Міністерства цифрової трансформації України, команді UNITED24 за надану допомогу у відновлені мосту.

Обряд освячення мосту провів військовий капелан отець Олег КРИШТАЛЬ.

Право першим проїхати по відновленому мосту надано військовим будівельникам.