Про проведення громадських слухань

Дата: 17.12.2021 10:30

Фото без описуЗ метою залучення представників громадськості до розгляду звернення Об’єднаної єврейської общини України щодо надання дозволу на встановлення Об’єднаній єврейській общині України пам’ятних знаків на єврейських кладовищах, які розташовані в селах Базар та В’язівка провести громадське обговорення:

- щодо встановлення пам’ятного знаку на єврейському кладовищі в селі Базар

Ескізний проєкт

- щодо встановлення пам’ятного знаку на єврейському кладовищі в селі В’язівка

Ескізний проєкт

Спорудження пам’ятних знаків на єврейських кладовищах в селах Базар та В'язівка здійснювати за рахунок коштів Об’єднаної єврейської общини України.

Строк дії громадського обговорення становить 1 місяць з моменту опублікування повідомлення на сайті селищної ради та проводиться до 18 січня 2022 року.

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі на адресу Народицької селищної ради – вул. Свято-Миколаївська, смт. Народичі, 11401. тел./факс: 2-11-34 та/або на електронну адресу naroduchiotg@ukr.net

І Н Ф О Р М А Ц І Я
про проведення громадських слухань

19 січня 2021 року о 15.00 год. в малому залі засідань Народицької селищної ради за адресою вул. 1-го Травня, 15, смт. Народичі відбудуться громадські слухання про обговорення питання щодо надання дозволу на встановлення Об’єднаній єврейській общині України пам’ятних знаків на єврейських кладовищах, які розташовані в селах Базар та В’язівка.

За довідками звертатися за телефоном: 2-11-34.