ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Дата: 30.05.2024 15:08

Шановні жителі Народицької територіальної громади!

Народицька селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у Народицькій селищній територіальній громаді.

Запрошуємо жителів громади та усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Народицька селищна рада

Громадське обговорення проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Зауваження та пропозиції подаються протягом 60 календарних днів (двох місяців) з моменту оприлюднення цього повідомлення до Народицької селищної ради .

Відповідальною особою за організацію та узагальнення громадського обговорення є начальник відділу регулювання земельних відносин, архітектури та містобудування Андрій Мельник,

👉 тел.: (04140) 2-10-46), e-mail.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Народицької селищної ради.

Підстава – розпорядження начальника Народицької селищної військової адміністрації  від 27.05.2024 р. № 366-од «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиць та провулків в населених пунктах Народицької територіальної громади».

Додаток:

Перелік вулиць і провулків Народицької територіальної громади, запропонованих  для перейменування.