COVID-19

Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Народицької селищної ради

12.03.2021 року проведено позачергове засідання комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Народицької селищної ради.

16:47 12.03.2021

Заходи , що вживає Народицька селищна рада щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території селищної ради. (Інформація станом на 31.03.2020 року)

15:24 31.03.2020

Про введення додаткових обмежувальних заходів  щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території  Народицької селищної ради

16 березня 2020року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Народицької селищної ради, де розглядалось питання про введення додаткових обмежувальних заходів  щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території  Народицької селищної ради.

18:06 16.03.2020