Про запобігання поширенню коронавірусу говорили на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС

Дата: 05.03.2020 16:38

У Житомирській ОДА 04 березня 2020 року відбулося позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС.

Засідання провів  перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.

На порядок денний було винесено наступні питання:

виділення коштів для проведення заходів з поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей, громадському транспорті, закладах освіти та соціального захисту;

щодо обмеження проведення в області масових заходів.

В обговоренні зазначених питань взяли участь начальник ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України» Зіновій Парамонов, начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Ігор Нікітчук та керівники структурних підрозділів ОДА.

За результатами засідання прийнято ряд рішень, зокрема про проведення додаткових навчань з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку COVID-19 з усіма задіяними організаціями та установами області; про обмеження проведення в області масових заходів та інші.