Проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Народицької селищної ради

Дата: 12.03.2021 16:47

12.03.2021 року проведено позачергове засідання комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Народицької селищної ради.

В ході засідання комісії обговорювалося питання , щодо погіршення епідеміологічної ситуації  та значне збільшення захворюваності  на COVID-19 на території громади.

Також наголошено на необхідності посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів та інформаційно – роз`яснювальної роботи керівниками  серед працівників,  щодо запровадження обмежувальних заходів на території Народицької селищної ради та дотримання протиепідемічних вимог.

Додатково прийнято рішення про закриття на самоізоляцію  ДНЗ «Сонечко» з 15 березня по 26 березня 2021 року.

Протокол комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Народицької селищної ради тут