Вітання з Великоднем!

✝️ Христос Воскрес! Вітаємо з Пасхою і від душі бажаємо світлої дороги до щастя і блага, великої радості для серця і тільки добрих днів в житті. Хай Господь Вас береже, нехай ангел ніколи не дасть  впасти, нехай любов, надія і віра допомагають долати всі труднощі і творити добро та якомога скоріше настане довгоочікуваний мир в Україні!

08:30 05.05.2024

Прозорість та підзвітність: Оновлено послугу отримання компенсації за працевлаштування ВПО

Відтепер українській бізнес може подати заявку на отримання компенсації від держави за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за третій місяць роботи. А при працевлаштуванні ВПО з інвалідністю – також за четвертий-шостий.

11:49 03.05.2024

ЩО СЛІД ЗНАТИ ПРО ІМУНІЗАЦІЮ?

Щойно фінішував  Всесвітній тиждень імунізації. З цього приводу хочемо нагадати вам про календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій. Він є у кожної країни.

11:22 02.05.2024

МінРеінтеграції: Громадські організації можуть отримати грант від UNDP для діяльності, спрямованої на допомогу постраждалим від вибухонебезпечних предметів

Громадські організації мають змогу взяти участь у грантовому конкурсі, котрий посилить спроможності громад надавати допомогу постраждалим від вибухонебезпечних предметів (ВНП). А  також інформувати про її надання у партнерстві з організаціями громадянського суспільства. Про це повідомляється на сайті Програми розвитку ООН (UNDP).

11:04 01.05.2024

У травні мобільні медичні команди відвідають ще 15 сіл на Житомирщині

Три мобільні медичні команди продовжують відновлювати доступ до медичних послуг на Житомирщині. Щотижня здійснюють виїзди до Народицької, Олевської та Словечанської громад. У травні планується 15 візитів до сіл цих ТГ. При таких виїздах члени ММК надають медичні та соціально-психологічні послуги. Найчастіше у людей виявляють підвищений рівень глюкози в крові.

16:37 30.04.2024

Триває конкурс на Social Impact Award Ukraine 2024 для стартапів з грантом 1500$

Social Impact Award – це найбільший соціобізнесовий інкубатор для молоді в Європі. Його мета – підтримати молоді команди підприємців шляхом навчання, менторства та грантової винагороди на реалізацію найсміливіших ідей.

17:43 29.04.2024