Дата: від до Скинути

Ігор Гундич: Перші 140 комплектів обладнання вже поїхали до першачків Житомирщини.

Перші 140 комплектів, які складаються із принтера, комп’ютера та ламінатора, отримали навчальні заклади Житомирщини. Учні разом із вчителями зможуть їх ефективно використовувати під час навчання за стандартами Нової української школи.

12:57 15.11.2018

Ігор Гундич привітав працівників аграрної сфери: Буде село, то й буде Україна.

Житомирщина залишається лідером у найголовнішій реформі країни, яку ініціював Президент, – децентралізації. Саме ця реформа дає можливості розвитку села та об’єднаних територіальних громад.

12:55 15.11.2018

Як приватизувати житло

Як приватизувати житло – консультує Міністр юстиції       Пане міністре, живу у неприватизованій квартирі – все не було часу цим зайнятися. Підкажіть, будь ласка, як мені приватизувати житло. Тетяна Литвин Консультує Міністр юстиції Павло Петренко   Хто має право на приватизацію?           Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) або перебували на обліку як особи, які потребують поліпшення житлових умов.

15:14 24.09.2018