Дата: від до Скинути

Отримання американського пакета підтримки є надзвичайно важливою подією для України.

Прийняття рішення щодо пакета американської підтримки стало важливою подією для нашої країни. Цей пакет допомоги, це не просто 60 мільярдів доларів - це потужний стимул для нашого спротиву. Це зброя для наших військових. Це захищене небо для нашої країни. Кожен снаряд, кожна система ППО, які будуть передані Україні, це врятовані життя, це шанс на мирне майбутнє не лише для наших громадян, а й для цивілізованого світу.

14:12 21.04.2024

Усі в плюсі, коли зроблено в Україні. ІНФОГРАФІКА

У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».

17:58 18.04.2024

КАШЛЮК: ОСНОВНІ  ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ

КАШЛЮК: ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ

Кашлюк – це вкрай заразне захворювання дихальних шляхів, викликане бактерією. Кашлюк легко поширюється від людини до людини, головним чином повітряно-крапельним шляхом при кашлі чи чханні. Багато дітей, які заразилися кашлюком, страждають від нападів кашлю протягом 4-8 тижнів. Найбільш небезпечне це захворювання для немовлят.

16:54 18.04.2024

100 ОМБр розпочала рекрутингову кампанію.

З весни 2023 року 100 омбр успішно веде бойові дії на найгарячіших напрямках фронту - на Бахмутському, Лямайському та Куп’янському. За весь час повномасштабного вторгнення 100 омбр не здала загарбникам жодної нашої позиції, а навпаки, рухаючись вперед, звільняє українську землю від окупантів. Багато синів і дочок Житомирщини проходять службу в 100 омбр та з честю виконують бойові завдання. Ми захищаємо нашу країну, наш дім, наших рідних та близьких людей і будемо Вам щиро вдячні за допомогу.

16:47 18.04.2024

В рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбувся захоплюючий третій етап змагань з баскетболу

17 квітня в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбувся захоплюючий третій етап змагань з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Коростенського району.

11:22 18.04.2024