Шановні жителі Базарського старостинського округу!

1 серпня минулого року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост” від 14.07.2021 р. №1638-ІХ, який докорінно змінив деякі складові у правовому статусі старости та процедурі його затвердження на посаду, а саме:

14:45 04.02.2022

Діє комендантська година!!!

Рішенням комісії ТЕБ та НС #3 від 03.03.2022 року змінено час комендантської години. Комендантська година для жителів Народицької ТГ з 20:00 години вечора до 06:00 години ранку починаючи з 03.03.2022 року.

10:00 03.02.2022

Віктор Градівський надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо подання декларацій ФОПів у додатку Дія та експорту товарів із Житомирщини

28 січня заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо декларування ФОПів у додатку Дія та експортних можливостей Житомирської області.

15:36 28.01.2022

ID-картка – обов’язковий документ для ЗНО

З 1 лютого до 5 березня 2022 року триватиме реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Для реєстрації та участі в ЗНО обов’язковою умовою є наявність паспорта громадянина України (ID-картки). Міграційна служба наголошує, що варто потурбуватися про готовність та належний стан документів.

12:18 28.01.2022

Хід опалювального сезону 2021-2022

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації №538 від 16.09.2021 Народицька селищна територіальна громада повідомляє наступне:

11:20 21.01.2022

Таїнство Водохреща на р. Уж

19 січня на р. Уж в смт. Народичі (вул. 30 років Перемоги, біля мосту) відбудеться Таїнство Водохреща. Протягом дня кожен охочий зможе зануритись у цілющу крижану воду, щоб очистити тіло й душу. Усі доріжки та підходи до водойми підготовлені належним чином.

11:56 18.01.2022

Оголошується конкурс

Про визначення на конкурсних засадах аптечних закладів на пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

14:02 17.01.2022

Шановні жителі селища!

КП “Народичікомунсервіс” повідомляє, що внаслідок учорашнього буревію на центральному водогоні смт Народичів виникла аварійна ситуація.

10:45 15.01.2022

УВАГА! На території Житомирської області діють пункти обігріву населення

На період погіршення погодних умов рятувальники Житомирщини застерігають: уникайте переохолодження організму та обмороження кінцівок. Холод згубно впливає у першу чергу на дрібні кровоносні судини людини. Судини в кінцівках інстинктивно звужуються, щоб зберегти тепло. Саме за рахунок цього приплив крові до внутрішніх органів збільшується та підтримується внутрішня стабільна температура тіла, тому циркуляція крові в кінцівках уповільнюється. Першими замерзають пальці рук та ніг, а також вуха та ніс – вони найменше захищені через те, що в них тонкий жировий прошарок. Спочатку замерзає шкіра, а вже потім підшкірний шар, судини, м’язи, нерви та навіть кістки. При переохолодженні температура тіла знижується до 35 °С і нижче.

14:50 12.01.2022