Прийом заяв на оздоровлення та відпочинок дітей

В управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації з 4 січня 2022 року розпочинається прийом заяв батьків на оздоровлення дітей пільгових категорій згідно переліку документів (додається) для постанови на облік.

15:07 04.01.2022

До відома внутрішньо переміщених осіб громади

Згідно заяви АТ «Державний ощаднй банк України» надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

09:34 31.12.2021

Звернення до суб’єктів господарювання!

Повідомляємо, що  відповідно  статті 57 Кодексу цивільного захисту України робота новоутвореного підприємства чи використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості здійснюється на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. За відсутність такої декларації настає адміністративна відповідальність відповідно ст. 175 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

10:38 14.12.2021

До уваги громадян, віднесених до  категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 року № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян»  (зі змінами) затверджено  нові зразки посвідчень, що видаються особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Пунктом 7 постанови передбачено провести до 1 січня 2022 р. заміну посвідчень у зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень особам, які постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1).

10:23 09.12.2021

«Зміни податкового законодавства на 2022 рік: що отримають громади за пропозиціями АМУ» – вебінар відбудеться 6 грудня

6 грудня  Асоціація міст України проводить вебінар на тему: «Зміни податкового законодавства  на 2022 рік: що отримають громади за пропозиціями АМУ».

12:06 03.12.2021