Таїнство Водохреща на р. Уж

Дата: 18.01.2022 11:56

Фото без опису19 січня на р. Уж в смт. Народичі (вул. 30 років Перемоги, біля мосту) відбудеться Таїнство Водохреща. Протягом дня кожен охочий зможе зануритись у цілющу крижану воду, щоб очистити тіло й душу. Усі доріжки та підходи до водойми підготовлені належним чином.

Крім того, в обідню пору присутнім пропонуємо зігріваючу юшку і чай.

З кожним роком кількість охочих долучитись до традицій святкування Водохреща стає дедалі більше, і тому власне для численних сміливців щороку й організовується цей життєствердний купіль у Йорданській воді, щоб нагадати усім про життєву необхідність зберігати духовну чистоту та побажати усіх можливих гараздів.

А щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники забезпечують безпеку цих заходів. Для цього чітко визначаються місця для купання, обстежуються днища водоймищ та вживаються додаткові заходи безпеки. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя.