Діє комендантська година!!!

Дата: 03.02.2022 10:00

Рішенням комісії ТЕБ та НС #3 від 03.03.2022 року змінено час комендантської години. Комендантська година для жителів Народицької ТГ з 20:00 години вечора до 06:00 години ранку починаючи з 03.03.2022 року.

Діє на постійній основі (щоденно) до скасування (до відміни)!!!

Перебувати на вулицях у цей період без спеціального дозволу категорично заборонено.

До громадян що порушують вказані обмеження будуть застосовані міри згідно чинного законодавства.

Під час комендантської години громадський транспорт не працює, а пересуватися містом можуть тільки робітники підприємств з забезпечення життєдіяльності міста, селища, села. Це працівники військово-цивільних адміністрації, транспортних або комунальних підприємств тощо. Адміністрація видає на кожного спеціальну перепустку, також за перепустками можуть їздити службові автомобілі цих підприємств.

Порушників комендантської години може зупинити комендантський патруль, який має право перевірити документи і з'ясувати, чи може людина перебувати на вулиці в цей час, або дізнатися, з якої причини вона порушила комендантський час. Хто входить до патрулів, вирішує місцева влада.

Також, в темну пору доби влада просить не забувати про світломаскувальний режим (зашторені вікна, відключення вуличного освітлення, за можливості – мінімальне освітлення всередині будинків).