Вітання

6 травня- День піхоти України!

День піхоти відзначають в Україні щорічно 6 травня, оскільки саме в цей день у 1648 році козаки перемогли в битві біля Жовтих Вод. Також це свято встановлено указом Президента України від 19 квітня 2019 року з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій.

09:10 06.05.2024

Вітання з Великоднем!

✝️ Христос Воскрес! Вітаємо з Пасхою і від душі бажаємо світлої дороги до щастя і блага, великої радості для серця і тільки добрих днів в житті. Хай Господь Вас береже, нехай ангел ніколи не дасть  впасти, нехай любов, надія і віра допомагають долати всі труднощі і творити добро та якомога скоріше настане довгоочікуваний мир в Україні!

08:30 05.05.2024

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» від 15 лютого 1994 р. № 46/94, яке відзначають щорічно у третю неділю березня, цього року - це 17 березня.

08:45 17.03.2024

14 березня - День українського добровольця!

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави Верховною Радою України у 2017 році встановлена Пам'ятна дата. Зараз, у час повномасштабної війни, це свято кожного українця, який зі зброєю у руках боронить Україну!

08:45 14.03.2024

22 січня - День Соборності України❗️

22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році. Саме ці події сформували підґрунтя для відродження незалежної, соборної і демократичної держави - Україна.

09:44 22.01.2024