#ПрозорістьТаПідзвітність

Члени робочої групи “Прозорість та підзвітність” ознайомилися з новим функіоналом Prozorro

В рамках діяльності робочої групи “Прозорість та Підзвітність” начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом з керівниками структурних підрозділів долучився до онлайн-засідання, яке провели фахівці Міністерства економіки та команда Prozorro. Під час засідання було презентовано новий функціонал системи закупівель.

12:37 13.12.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів

Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів та проведених закупівель. Наразі група зосереджена на вивченні документації чотирьох проєктів, за якими Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації було оголошено торги.

10:02 08.12.2023

#Прозорістьтапідзвітність: Віталій Бунечко вніс зміни до складу робочої групи

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», на виконання пп.2) п.6 протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2023 року №107 з окремих питань, з метою здійснення контролю за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, забезпечення прозорості та доброчесності у діяльності обласної військової адміністрації, протидії корупції та ворожій дезінформації розпорядженням начальника Житомирської ОВА № 479 від 13.10.2023 «Про утворення робочої групи «Прозорість і підзвітність» обласної військової адміністрації» затверджено склад даної робочої групи.

17:09 30.11.2023