#ПрозорістьТаПідзвітність

При Коростенській районній військовій адміністрації створена робоча група «Прозорість та підзвітність»

8 січня 2024 року начальник Коростенської районної військової адміністрації  Олег РЯБОЙ підписав розпорядження про утворення робочої групи «Прозорість та підзвітність» .

17:21 16.01.2024

Віталій Бунечко провів розширену нараду за участю начальників РВА та структурних підрозділів ОВА

Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася розширена нарада щодо підсумків роботи за 2023 рік та визначення пріоритетів на поточний рік.

15:44 12.01.2024

Члени робочої групи “Прозорість та підзвітність” ознайомилися з новим функіоналом Prozorro

В рамках діяльності робочої групи “Прозорість та Підзвітність” начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом з керівниками структурних підрозділів долучився до онлайн-засідання, яке провели фахівці Міністерства економіки та команда Prozorro. Під час засідання було презентовано новий функціонал системи закупівель.

12:37 13.12.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів

Робоча група “Прозорість та підзвітність” працює над аналізом оголошених тендерів та проведених закупівель. Наразі група зосереджена на вивченні документації чотирьох проєктів, за якими Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації було оголошено торги.

10:02 08.12.2023