#ПрозорістьТаПідзвітність

Віталій Бунечко розповів журналістам «Союз-TV» про результати програми відновлення Житомирщини

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко надав коментар телеканалу «Союз-TV» щодо результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, в рамках якої Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.

11:11 27.11.2023

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Під час брифінгу йшлося про реконструкцію 6 об’єктів на Житомирщині, погоджених до фінансування за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та проведення публічних закупівель.

15:32 24.11.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Відбудова інфраструктурних об’єктів на Житомирщині під контролем робочої групи

У листопаді Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на капітальний ремонт мосту через річку Уборть у місті Олевську, Коростенського району, з очікуваною вартістю закупівлі 69 млн 066 тис. гривень.

16:54 23.11.2023

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповів про підсумки виконаної роботи за тиждень.

17:28 20.11.2023

Громадськість долучається до робочої групи “Прозорість та підзвітність”

Під час робочої поїздки на північ області начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав меморандум про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та громадською організацією “Поліський щит” – голова громадської організації Сергій Ткачук.

10:10 20.11.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Людмила Димидюк провела перевірку ведення роботи по реконструкції приміщення початкової школи для учнів 1-4 класів

У рамках проєкту «Прозорість та Підзвітність» начальниця Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк  провела перевірку ведення роботи по реконструкції приміщення початкової школи для учнів 1-4 класів.

12:55 17.11.2023

Віталій Бунечко: Про відбудову інфраструктурних об’єктів на Житомирщині. ВІДЕО

В етері інформаційного міжрегіонального проєкту “Суспільне. Спротив” провели обговорення щодо поточних результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, у рамках якого Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.

10:40 17.11.2023

Робоча Група "Прозорість та Підзвітність" при Житомирській Обласній військовій адміністрації запроваджує прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах військового стану.

17:29 13.11.2023