#ПрозорістьТаПідзвітність

Прозорість та підзвітність: Всі дані про громади на одній платформі: запущено сервіс Clarity Hromada

Накопичення статистичних даних, їхня систематизація, оновлення і пошук — виклик для територіальних громад. Проте саме ця інформація забезпечує прозорість роботи органів влади, допомагає ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення, стає основою для якісної аналітики.

15:46 05.04.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: За лютий місяць до Житомирської ОВА надійшло більше 1500 листів із різних відомств

Прийом та обробка великого обсягу листів від різних міністерств та відомств України, а також інших організацій, свідчить про широкий спектр питань, які важливі для розвитку області, а також про відкритість та доступність владних органів для комунікації. Це вказує на великий потенціал для спільної роботи та вирішення різноманітних проблем.

17:34 03.04.2024

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо проміжних підсумків діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

Під час брифінгу йшлося про підбиття проміжних підсумків за результатами аналізу першого фінансового кварталу 2024 року.

11:42 29.03.2024

В Коростенській районній військовій адміністрації Житомирської області відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»

27 березня 2024 року під головуванням першого заступника начальника Коростенської районної військової адміністрації Лариси Хоречко  відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».

16:41 28.03.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Нова онлайн-послуга в Дії для членів сімей публічних службовців спрощує декларування НАЗК

Відтепер члени сімей публічних службовців можуть погодити передачу своїх даних для заповнення декларацій у декілька кліків у застосунку Дія. Для цього потрібно у Дії підтвердити належність до члена сім’ї декларанта і передачу декларанту даних про себе. А Національне агентство запобігання корупції (НАЗК) збере всю необхідну інформацію і передасть декларанту.

16:32 11.03.2024

Підсумки тижня: XIX сесія обласної ради, підтримка ЗСУ, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо», 210 річниця Тараса Шевченка

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

16:10 11.03.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: В межах діяльності робочої групи триває аналіз публічних закупівель на Житомирщині

З врахуванням того що наразі триває перший фінансовий квартал основними предметами закупівлі є: послуга з постачання теплової енергії та електроенергії.

13:45 05.03.2024