23 травня в Україні відзначають День Героїв!

Дата: 23.05.2024 15:00

День Героїв – це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України та є символом незборимості української нації.

Сьогодні в смт.Народичі біля стели пам’яті «ГЕРОЇ НАРОДИЧЧИНИ. ПАМ'ЯТАЄМО КОЖНОГО» провели мітинг присвячений Дню Героїв. В заході приймали участь рідні та близькі загиблих воїнів Народиччини, військовослужбовці, жителі та керівництво громади.

Слова для відкриття урочистого заходу присвяченого « Дню Героїв України »  було надано начальнику  Народицької військової адміністрації Ярмолюку  Олегу  Івановичу. До слова запрошувався заступник начальника першого відділу Коростенського РТЦК та СП Кузьменко Василь Миколайович, який вручив ордени «За мужність» III ступеня дружинам загиблих воїнів, Потійчука Миколи Володимировича та Грабовця Володимира Васильовича.

Присутнього Вітюка Валерія Олеговича нагороджено медаллю “За військову службу Україні”.

🕯Присутні вшанували пам'ять загиблих героїв Народиччини хвилиною мовчання та згадуючи кожного. Благочинний Народицької Православної Церкви України отець Стахій провів заупокійну літію.

Згадали також кожного, хто під час виконання своїх службових обов’язків по захисту Вітчизни безвісти зник.

Нехай цей день стане нагадуванням про цінність свободи й незалежності, яку ми маємо завдяки нашим Героям. Нехай наша країна стане сильною і квітучою, а пам'ять про Героїв та їх подвиг, живе в наших серцях.

Слава Україні та її Героям!