22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2024 10:35

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни. Пам'ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №12452000 “Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні”.

Вшанування пам'яті жертв війни є надзвичайно важливою та обов'язковою складовою суспільного життя в Україні. Україна віддала  та продовжує віддавати велику жертву у війнах. Тому вшанування пам'яті тих, хто положив своє життя на вівтарі боротьби за незалежність та свободу країни, є нашим моральним обов'язком.

Сьогодні, 22 червня, в смт.Народичі вшанували пам'ять загиблих героїв, провели захід урочистого покладання квітів приурочений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні до стели пам’яті «ГЕРОЇ НАРОДИЧЧИНИ. ПАМ'ЯТАЄМО КОЖНОГО» та до братської могили воїнам, що загинули у Другій світовій війні

Вічна пам’ять всім хто віддав своє життя заради майбутнього України.😢