Гвардія наступу - ІК «МОБІЛІЗАЦІЯ»

#ГвардіяНаступу: ХАРТІЯ. ВІДЕО

Як створювалась Хартія та які завдання стоять перед ними зараз, коли вони стали частиною Гвардії Наступу. Дивіться в інтерв’ю.

12:22 27.04.2023

#ГвардіяНаступу: Хартія здобуває волю

«Хартія» виникла на початку повномасштабної війни як добровольчий підрозділ. Її бійці обороняли Харківщину та одні з перших вийшли на кордон з російською федерацією під час контрнаступу ЗСУ. Хартійці захоплювали та знищували військову техніку й піхоту ворога. Вели тривалу оборону ділянки фронту в зоні відповідальності (с. Руська Лозова та с. Стельмахівка). Проводили аеророзвідку та коригування вогню артилерійських систем. «Хартія» — це єдиний добровольчий підрозділ у Бахмуті. Тепер новий етап підрозділу, адже «Хартія» стала 13-ю бригадою Національної гвардії України.

09:35 25.04.2023

Гвардія наступу: Міністр МВС Ігор Клименко відвідав тренування штурмової бригади «Лють» Національної поліції

«Бійці опановують різні види озброєння, відпрацьовують основи штабної культури. Словом, готуються, щоб швидше вигнати ворога та звільнити всі українські землі», — зазначив міністр.

17:56 17.04.2023

Гвардія Наступу збільшується — до штурмових бригад приєднується харківська «Хартія». Долучайся до бригад

Чому у Гвардії Наступу з’явилася нова бригада? Все просто. МВС отримало десятки тисяч заявок від добровольців та вирішило продовжити набір до бригад і створити ще одну — харківську «Хартію».

15:30 12.04.2023

Набір у Гвардію наступу триває. Відбираються найкращі серед наймотивованіших. Долучайтесь. Творимо перемогу України разом!

На сьогодні до штурмових бригад “Гвардії наступу” вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад.

17:56 11.04.2023