Гвардія наступу - ІК «МОБІЛІЗАЦІЯ»

Набір у “Гвардію наступу” продовжується. Долучайтеся задля спільної Перемоги над ворогом!

В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

17:14 05.04.2023

#ГвардіяНаступу: Поповнення в «Азові»

Бригада Гвардії Наступу, легендарний «Азов» стає більше! Рекрути, які подолали базовий курс бойової підготовки, приєдналися до великої родини.

19:16 04.04.2023

ГВАРДІЯ НАСТУПУ: Бригада Сталевий кордон — перші на кордоні, перші в наступі. ВІДЕО

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко разом з головою Державної прикордонної служби України Сергієм Дейнеко відвідали тренування штурмової бригади та переконались, що наші хлопці мотивовані досягти мети — знищити ворога та звільнити всі наші території!

12:46 29.03.2023

«Ми захищаємо свою землю і свою Батьківщину» — доброволець штурмової бригади «Лють» Петро Вашай. ВІДЕО

з початку повномасштабного вторгнення 26-річний Петро займався волонтерством. Він доставляв допомогу на передову та вивозив загиблих із поля бою, але згодом твердо вирішив, що треба брати до рук зброю.

12:38 24.03.2023

Спочатку звільню батьків дружини з окупації на Херсонщині, а далі — підемо у наш Крим, — доброволець штурмової бригади “Лють” Олександр Германчук

30-річний житель м. Овруча, що на Житомирщині, понад 6 років працював і проживав у Польщі. Коли почалося повномасштабне вторгнення рф до України, волонтерив та допомагав співвітчизникам, брав участь в акціях під посольством країни-агресора. Згодом повернувся додому та вирішив стати бійцем “Люті”.

16:57 14.03.2023

«ГВАРДІЯ НАСТУПУ»: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ, ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ТА ЩО ВАРТО ЗНАТИ

В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

08:30 14.03.2023

Гвардія Наступу. Випуск 1. Тарас Тополя та бригада «Буревій». ВІДЕО

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя поспілкувався з 1-ю президентською бригадою оперативного призначення «Буревій». «Буревій» готується нищити ворога. А щоб це робити швидко і якісно, потрібна підготовка, зокрема і фізична.

11:15 13.03.2023