Гвардія наступу - ІК «МОБІЛІЗАЦІЯ»

У кожної з восьми бригад "Гвардії наступу" буде конкретне завдання — пресофіцер

З 1 лютого в Україні стартувала національна рекрутингова кампанія “Гвардія наступу”. Під час неї набирають військовослужбовців до штурмових підрозділів Національної гвардії, Держприкордонслужби та Нацполіції. Станом на 14 лютого до лав штурмових бригад подали понад 20 тисяч заяв. Про те, як навчатимуть добровольців та які завдання у "Гвардії наступу" Українському радіо розповів майор, пресофіцер бригади "Червона калина" Микола Коваль.

10:58 16.02.2023

У "Гвардії наступу" побільшає бригад: дуже багато добровольців

Штурмові бригади "Гвардії наступу" планують сформувати до 1 квітня. Потім почнеться формування додаткових бригад, оскільки кількість добровольців дуже велика, заявила прес-секретар МВС Мар'яна Рева в ефірі телемарафону.

12:55 14.02.2023

Долучайтеся до “Гвардії наступу” задля спільної Перемоги над ворогом!

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

15:08 10.02.2023

У ЦНАПах Житомирщини триває набір до лав “Гвардії наступу”. Долучайтеся задля спільної Перемоги!

15:13 09.02.2023

ГВАРДІЯ НАСТУПУ: Піт артилерії береже кров піхоти — Вадим Москаленко, майор, бригада «Червона калина»

Майор Вадим Москаленко, командир бригадної артилерійської групи штурмової бригади Нацгвардії «Червона Калина» в інтерв’ю інформаційному телеканалу «Ми - Україна» розповів про місію гармаша, бойовий шлях підрозділу і як змінилося військо та гвардійці за час від початку масштабної війни з росією.

14:20 08.02.2023

Добровольцям штурмових бригад «Гвардії наступу» будуть надані переваги та пільги

Заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко в ефірі телемарафону FREEDOM розповіла про механізм вступу до штурмових бригад «Гвардія наступу», а також поінформувала про переваги служби у добровольчих бригадах Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

14:06 08.02.2023

У ЦНАПи України всього надійшло більше 5 тисяч звернень щодо вступу у «Гвардію наступу»

Так, станом на 07 лютого, у ЦНАПи надійшло 5101 звернення щодо вступу до бригад «Гвардії наступу», з яких 1 313 за добу 06 лютого. Загалом вже 1 061 завка подана на вступ до однієї з 8 бригад, з яких 434 за добу 06 лютого.

18:21 07.02.2023