КУ "Центр надання соціальних послуг" Народицької селищної ради спільно з Британськими благодійниками надали певним категоріям населення нашої громади благодійну допомогу.

Дата: 18.01.2024 14:49

КУ "Центр надання соціальних послуг" Народицької селищної ради спільно з Британськими благодійниками надали певним категоріям населення нашої громади благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів. Ініціаторами акції були британська фермерка С'юзен та її товариш Ендрю. Це не перша співпраця з британськими благодійниками, вони вже вчетверте поспіль привозять допомогу для населення нашої громади і долають понад 2 000 кілометрів зі Сполученого Королівства, аби привезти і вручити ці продуктові набори особисто кожному.

Така підтримка та щирість вражає! Дякуємо нашим благодійникам за ту допомогу, яку вони надають. Дана ініціатива наповнена правильним змістом, адже у такій співпраці та підтримці ми виборемо Перемогу🇺🇦, а тоді матимемо і Мир🙏.