Допомога благодійників з ВЕЛИКОБРИТАНІЇ.

Дата: 12.03.2024 11:37

На початку березня 2024 року до Народицької селищної територіальної громади завітала волонтерка зі штату Уельс Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії пані Сьюзан, яка вже не вперше допомагає жителям громади у вигляді надання продуктових наборів.

Дані набори Сьюзан особисто закуповує за кошти зібрані її сусідами, родичами і знайомими та забезпечує ними найбільш потребуючі верстви нашої громади, оскільки жителі штату Уельс небайдужі до ситуації, яка спричинена війною рф проти України.

Також пані Сьюзан надала гуманітарну допомогу у вигляді речей для найбільш потребуючих сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ям в складі яких є діти з інвалідністю, багатодітним сім’ям та малозабезпеченим особам.

В подальшому пані Сьюзан має намір забезпечувати гуманітарною допомогою від жителів штату Уельс Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії деякі категорії осіб Народицької селищної територіальної громади.