Дата: від до Скинути

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

10:36 12.04.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: За минулий місяць робочою групою відмінено нецільових тендерів на загальну суму 15 млн грн

Продовжуючи діяльність у сфері забезпечення прозорості та підзвітності, робоча група “Прозорість та підзвітність” при Житомирській обласній адміністрації продовжує активно працювати. Висококваліфіковані фахівці проводять постійний моніторинг та аналіз закупівель, що здійснюються на території Житомирщини. Це необхідно для запобігання зайвим витратам та ефективному використанню бюджетних коштів, особливо в умовах воєнного стану, коли кожна гривня має надважливе значення.

10:29 12.04.2024

Діти-ВПО і діти військовослужбовців цьогоріч отримуватимуть путівки на оздоровлення до Артеку безоплатно

У Міжнародному дитячому центрі “Артек”, основна частина якого зараз розміщується в закарпатському регіоні, безоплатно зможуть оздоровитися ще більше дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.

17:40 11.04.2024

Оновлено сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини

Покинули домівку через війну, але досі не маєте довідки внутрішньо переміщеної особи? Мінцифри повернули сервіс у Дію зі зручними оновленнями та доопрацюваннями, які впроваджували спільно з Міністерством соціальної політики.

16:19 10.04.2024