Програми підтримки тваринництва.

Програми підтримки тваринництва з бюджетів усіх рівнів передбачають наявність у власника ідентифікованого і зареєстрованого відповідно до законодавства поголів’я тварин.

09:45 30.05.2023

До відома суб'єктам господарювання всіх форм власності!

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 326 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2022 № 951) розроблено спільний наказ Міністерства економіки України та Фонду державного майна України від 18.10.2022 № 3904/1223 «Про затвердження методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності» (далі - Методика).

11:01 25.05.2023

Економічна освіта, що випереджає час!

Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА) – державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, запрошує вас на навчання для здобуття вищої освіти.

10:44 15.05.2023

04 та 05 травня 2023 року о 14:00 можна долучитися до участі в вебінарі

З метою розвитку нових лідерів та підвищення рівня їх компетентностей просимо долучитися до участь у вебінарі молодь і спеціалістів, які відповідають за реалізацію молодіжної політики та національно – патріотичного виховання на місцевому рівні у вищезазначеному заході.

12:10 03.05.2023

Про надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї

Із метою активізації ситуації на ринку праці в області з 2022 року реалізуються державні програми стимулювання підприємництва та створення робочих місць, зокрема шляхом надання безповоротної державної допомоги у формі мікрогранту на започаткування чи розвиток бізнесу за умови створення щонайменше одного робочого місця.

16:28 25.04.2023

Районний онлайн конкурс дитячих малюнків «Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу»

Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році було встановлено 15 травня Міжнародний день сім’ї. Міжнародний день сім’ї відзначають і в нашій країні. Дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, адже українці споконвіків славилися міцними сімейними устроями, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері.

15:32 13.04.2023

Вступ до закладів вищої освіти цивільного захисту ДСНС України в 2023 році

Головне управління ДСНС України у Житомирській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти ДСНС України.

12:36 07.04.2023