Програми підтримки тваринництва.

Дата: 30.05.2023 09:45

Фото без описуПрограми підтримки тваринництва з бюджетів усіх рівнів передбачають наявність у власника ідентифікованого і зареєстрованого відповідно до законодавства поголів’я тварин.

З минулого року програми державної підтримки реалізовуються через Державний аграрний реєстр (ДАР), який дають доступ до всіх Реєстрів, в тому числі і Реєстру тварин.

Тож для отримання спеціальної бюджетної дотації на утримання ВРХ у 2023 році власникам корів необхідно актуалізувати дані , які відповідають Єдиному державному реєстру тварин у тому числі і кількості наявного поголів᾽я та тих, які вибули зі стада з тих чи інших причин.

Для реєстрації даних про ідентифіковану тварину та господарство в Реєстрі тварин суб᾽єктам господарюванняпотрібно звернутися за місцем реєстрації:

• фізичним особам – в державну установу ветеринарної медицини;
  • юридичним особам -  до філії ДП «Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин».