До уваги громадян, віднесених до  категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 09.12.2021 10:23

До відома громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  щодо порядку заміни «чорнобильських» посвідчень | Житомирська Міська РадаПостановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 року № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян»  (зі змінами) затверджено  нові зразки посвідчень, що видаються особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Пунктом 7 постанови передбачено провести до 1 січня 2022 р. заміну посвідчень у зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень особам, які постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1).

Для заміни посвідчення громадянам, віднесених до  категорії 1, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, (посвідчення інших категорій не підлягають заміні) громадянам потрібно звернутися до відділу забезпечення надання адміністративних послуг Народицької селищної ради (ЦНАП) (приміщення колишнього «Райффайзен банк «Аваль») з наступними документами:

• оригінал посвідчення потерпілого від Чорнобильської  катастрофи (категорія 1) з вкладкою;
  • копія паспорта;
  • фотографія 3х4 см.;
  • копія довідки МСЕК;
  • довідка про період проживання на радіоактивно забрудненій території .

З  1 січня 2022 року посвідчення 1 категорії старого зразка втратять свою чинність, відповідно, будуть зупинені виплати і пільги, що передбачені таким посвідченням.

Головний спеціаліст відділу №1 (Народичі)

управління соціальної політики Коростенської РДА

Оксана МАРУЖЕНКО