#Stopшахрайство #ШахрайГудбай

Як уберегтися від фішингового шахрайства

В Україні почастішали випадки платіжного шахрайства із застосуванням фішингових посилань. Такі посилання ведуть на шахрайські сайти, які можуть бути дуже схожими на справжні вебресурси. Але насправді це – пастка, де викрадають конфіденційні дані користувачів.

15:10 25.07.2023

#Stopшахрайство: Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потрапили у пастку

Важко уявити сучасний світ без інтернету. Всесвітня павутина заполонила мало не всі сфери життя. А у 2020 році у зв’язку із поширенням коронавірусу сфери торгівлі та послуг поступово перекочували в систему online. Сьогодні в інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: продукти харчування, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, замовити їжу з закладів громадського харчування, знайти та орендувати приміщення тощо. Водночас, така online-активність призвела до зростання шахрайства в інтернеті. Як не стати жертвою шахраїв в інтернеті та що робити, якщо ви потратили у пастку:

14:19 17.07.2023

Обирайте післяплату — це основна порада поліції для тих, хто купує товари в мережі Інтернет

Нині продаж неіснуючих товарів є одним із поширеніших сценаріїв шахрайства. При цьому зловмисники роблять усе, щоби максимально замаскуватися під справжніх продавців товарів.

16:30 12.07.2023

Поширені сценарії телефонного шахрайства

Шахраї телефонують та представляються працівниками служби безпеки банку та виманюють у громадян конфіденційну інформацію про їхні картки та рахунки, що потім дає можливість привласнити кошти громадян.

16:52 04.07.2023

Фінансовий номер

Фінансовий номер телефону – це номер, прив’язаний до банківських рахунків.

15:52 04.07.2023

Телефонне шахрайство. Що робити?

Телефонне шахрайство – це вид шахрайства, коли шахрай телефонує і переконує жертву повідомити особисту, фінансову чи конфіденційну інформацію або переказати гроші.

15:16 04.07.2023