#Пліч-о-пліч

Змагання третього етапу в Коростенському районі "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу

На базі спортивного комплексу «ФОК» відбулися змагання третього етапу "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу, де 13 команд Коростенського району продемонстрували свій високий рівень майстерності та спортивних здібностей.

12:30 08.04.2024

#плічопліч: Житомирщина приєдналася до відкриття ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». ФОТО. ВІДЕО

Сьогодні, 05 лютого, у Житомирі відбулося урочисте відкриття ІІ етапу змагань зі спортивного орієнтування. Цей захід став частиною наймасштабнішого спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який зібрав понад 100 учасників, готових демонструвати свою спритність, витривалість та командний дух.

16:39 05.02.2024

#плічопліч: Віталій Бунечко приєднався до тренування спортивної команди Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради

Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко приєднався до тренування спортивної команди Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради. Разом з юними спортсменами він поринув у спортивну атмосферу гри у баскетбол.

09:04 30.01.2024