#Пліч-о-пліч

#Плічопліч: Вулиці села Трифонівка повертаються до життя

У рамках державного проєкту “Пліч-о-пліч” продовжуються відновлювальні роботи в селі Трифонівка, розташованому на Херсонщині. Метою цього проєкту є відновлення будівель, які були пошкоджені російськими окупантами. Сьогодні ми можемо з радістю говорити, що завдяки зусиллям ремонтних бригад із Житомирщини, жителі Трифонівки мають можливість повертатися до своїх домівок.

16:08 28.09.2023

#Плічопліч: Ремонт покрівлі, заміна вікон та дверей. У Трифонівці тривають відновлювальні роботи

В межах проєкту “Пліч-о-пліч”, ініційованого Президентом Володимиром Зеленським, тривають відновлювальні роботи зруйнованих окупантами населених пунктів Херсонщини.

09:50 08.09.2023

#Плічопліч: Відновлення вулиці Зелена у селі Трифонівка

У селі Трифонівка на Херсонщині, у рамках всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”, Житомирськими будівельниками тривалий час ведуться відновлювальні роботи, спрямовані на відбудову будівель та інфраструктури.

11:30 25.08.2023

#Плічопліч: Процес відновлення будинків у Трифонівці активно триває

Бригади будівельників Житомирщини продовжують активно відновлювати Трифонівку, що на Херсонщині. Будинки по вулиці Миру вже мають нові вікна та дахи, на решті об’єктів триває заміна покрівлі, дверей та вікон.

15:23 17.08.2023

#Плічопліч: Ми не можемо просто поїхати, бо тут наш дім, наша земля, — Наталія з Трифонівки. ВІДЕО

Саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити  повернення до нормального життя мешканців Трифонівки, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

19:34 14.08.2023

#Плічопліч: Разом з іншими областями ми обов’язково відновимо населенні пункти Херсонщини

14:15 11.08.2023

#Плічопліч: Важко, але потрібно жити далі, заради дітей і майбутнього, — жителі Трифонівки. ВІДЕО

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку російських окупантів. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці. І саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити їх повернення до нормального життя, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

12:20 03.08.2023