09:14 13.10.2021
Ініціативи Президента та Уряду України
12 жовтня, в рамках робочої поїздки до Овруччини голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко бере участь у Форумі громад Житомирщини, до якого долучилися представники майже усіх територіальних громад області.
Цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» здійснюється реконструкція з прибудовою Житомирського обласного онкологічного диспансеру – єдиного спеціалізованого закладу в області, який проводить обстеження та лікування хворих на злоякісні новоутворення.
15:28 12.10.2021
У рамках поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський на ділянці км 96+879 – км 134+821 триває влаштування основи дороги з органо-мінеральної суміші та влаштування шару асфальтобетону. Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, роботи проводяться поблизу села Ягодинка Новоборівської селищної громади на км 123 – 125 автодороги.
10:51 12.10.2021
Велике будівництво на Житомирщині: триває капітальний ремонт автодороги Н-03
У рамках програми Президента «Велике будівництво» проводяться роботи з капітального ремонту 13-ти кілометрів автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці від села Красносілка до села Кутище (км 62+200 – 68+700, км 69+099 – 75+599). Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, наразі підрядник працює над влаштуванням останнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону.16:29 11.10.2021
Велике будівництво: на Коростенщині продовжується ремонт автодороги М-21
Триває активна фаза ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, який здійснюється у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, наразі проводиться поточний середній ремонт на 123 км. Продовжується влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття з органо-мінеральної суміші та нижнього шару покриття з крупнозернистого асфальтобетону.09:18 11.10.2021
Велике будівництво на Житомирщині: завершено капітальний ремонт дороги у смт Нова Борова
У Житомирській області триває реалізація програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», завдяки якій щомісяця відкриваються нові об’єкти, необхідні для забезпечення високого рівня життя жителів територіальних громад.16:32 07.10.2021
Для забезпечення подальшого соціально-економічного розвитку та підвищення рівня життя мешканців територіальних громад у Житомирській області тривають активні роботи з будівництва та ремонту доріг.
09:23 06.10.2021
За програмою Зеленського в Україні уже збудували 215 шкіл та садочків
З моменту, коли в Україні у 2020 році стартувала програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», вже реконструйовано та збудовано 215 шкіл та садочків.10:25 05.10.2021













