Децентралізація

Децентралізація: Сьогодні громадам розкажуть про закупівлю обладнання для кабінетів фізики та хімії. Долучайтеся до вебінару о 14.00!

29 листопада швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Як купити облаштування для кабінетів фізики/хімії?”.

15:20 29.11.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента відкрито дитячий садок у Швайківській громаді

Під час робочої поїздки до Бердичівського району 26 листопада голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та його заступник Юрій Денисовець разом із керівництвом району та народними депутатами України взяли участь у відкритті закладу дошкільної освіти “Сонечко” в с. Слободищі Швайківської громади, побудованого в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

09:32 29.11.2021

Реформа децентралізації: Олексій Чернишов зустрівся з представниками моніторингової місії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та представники моніторингової місії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи обговорили проміжні результати реалізації реформи децентралізації. Серед ключових питань — необхідність внесення змін до Конституції України, які б закріпили нову модель місцевого самоврядування; обсяг фінансових ресурсів органів місцевого самоврядування; розмежування повноважень між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування всіх рівнів; механізм консультацій з органами місцевого самоврядування та їх всеукраїнськими асоціаціями у процесі ухвалення законодавчих ініціатив.

16:17 24.11.2021

Децентралізація: 24 листопада управлінцям розкажуть про закупівлі комп’ютерної техніки для закладів освіти в громаді

24 листопада 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Закупівлі телекомунікаційного обладнання та комп’ютерної техніки”.

16:33 22.11.2021

#Децентралізація: нова методика нормативної грошової оцінки – одна замість трьох

3 листопада Кабінет Міністрів України (КМУ) затвердив Постанову №1147 “Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок”. У Законі України (ЗУ) “Про землеустрій” з’явилося визначення межі території територіальної громади, а вже з 26.11.2021 року відповідно до змін ЗУ №1423 з’явиться новий вид землевпорядної документації – проєкт землеустрою щодо встановлення меж територіальної громади, яка буде передбачена статтею 461 ЗУ “Про землеустрій”. Проте, основна ідея та формула нової методики проведення нормативної грошової оцінки (НГО) залишилася майже без змін.

15:56 18.11.2021

#Децентралізація: стартував 6-й Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави»

До уваги громад Житомирщини! Долучайтеся до головної платформи з обговорення децентралізації і реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

14:21 11.11.2021

«Децентралізація в Україні» – нова брошура про складну реформу простою мовою

Децентралізація – одна із найуспішніших реформ в Україні. Реформа багатогранна, адже на її основі здійснюються суттєві зміни у більшості сфер життєдіяльності, а від того – вона і складна у реалізації і розумінні.

09:18 02.11.2021

Децентралізація: 4 листопада пройде форум «Безпечна громада». РЕЄСТРАЦІЯ

За ініціативи Міністерства внутрішніх справ, у партнерстві з Конгресом місцевих і регіональних влад, всеукраїнськими асоціаціями представницьких органів місцевої влади, під патронатам Президента України відбудеться форум «Безпечна громада».

13:38 25.10.2021

#Рівні_можливості: Віктор Градівський долучився до обговорення участі консультативно-дорадчих органів у реалізації гендерної політики

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Градівський спільно з представниками Департаменту соціального захисту населення ОДА взяли участь у Всеукраїнській конференції «Регіони в центрі гендерної політики».

14:17 21.10.2021