Децентралізація

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: За користування поліськими лісами, водою і надрами до бюджетів надійшло 457,3 млн грн

За 2022 рік 198,4 млн грн податків за користування природними ресурсами поповнили місцеві бюджети Житомирщини та майже 258,9 млн грн надійшло в державний бюджет України. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.

17:08 18.01.2023

#ДЕЦЕНТРАЛІЦІЯ: На підтримку ЗСУ платники податків Житомирщини перерахували понад 935 мільйонів гривень військового збору

Упродовж 2022 року платниками податків області перераховано до державного бюджету 935,3 мільйонів гривень військового збору. Порівняно з 2021 роком надходження збору зросли на 73,2% або на 395 мільйонів гривень. У грудні надійшло 118,8 мільйонів гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Житомирській області.

15:41 13.01.2023

#Децентралізація: Роботодавці Житомирщини спрямували до фондів понад 13,3 млрд гривень єдиного внеску

У 2022 році легальний бізнес Житомирської області спрямував 13 млрд 331,2 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.

13:02 11.01.2023

#Децентралізація: До уваги громад Житомирщини! Розпочато прийом заявок на навчання у Школі проєктного менеджементу

Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для представників місцевого самоврядування, щоб допомогти реалізувати проєкти по відбудові громад.

09:30 20.12.2022

Децентралізація: організація трудових відносин у військових адміністраціях населених пунктів. РЕКОМЕНДАЦІЇ

На замовлення Міністерства розвитку громад та територій України за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» створені Методичні рекомендації щодо організації трудових відносин у військових адміністраціях населених пунктів, що тимчасово здійснюють повноваження місцевого самоврядування.

17:29 29.11.2022

Децентралізація: 15 листопада – інфосесія для потенційних партнерів річної грантової програми Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

15 листопада о 15:00 відбудеться інфосесія для потенційних партнерів річного програмного запиту Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для отримання концепцій грантових проєктів, а потім повних заявок від потенційних партнерів для здійснення заходів щодо посилення підзвітності місцевого самоврядування в Україні, адвокації та децентралізації.

09:17 15.11.2022

#Децентралізація: відбулися збори Житомирського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації Громад

На базі Семенівської територіальної громади за участі представника Житомирської обласної військової адміністрації відбулися збори Житомирського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації Громад.

14:16 03.11.2022

Децентралізація: Особливості складання проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік

Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» підготували огляд основних показників та роз’яснення для органів місцевого самоврядування щодо особливостей складання проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік.

11:33 13.09.2022

Децентралізація: як громадам підвищити стійкість систем водопостачання в умовах воєнного стану. ІНФОГРАФІКА

Експерти Програми USAID DOBRE підготували рекомендації органам місцевого самоврядування та комунальним підприємствам, як підвищити стійкість систем водопостачання для забезпечення жителів водою в умовах воєнного стану та під час надзвичайних ситуацій.

10:32 13.09.2022

Децентралізація: в громадах Житомирської області розпочав роботу проєкт USAID «ГОВЕРЛА»

02 вересня 2022 року Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») офіційно розпочав партнерство з 40 громадами Житомирської, Закарпатської, Одеської та Рівненської областей. Голови громад та Керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрагам підписали Угоди про наміри.

09:16 07.09.2022