Пріоритетні проекти регіонального розвитку Народицької громади: аналіз попередніх та визначення перспективних напрямків

Дата: 27.12.2018 10:49

26 грудня 2018 року в актовому залі Народицької селищної ради відбулася перша Рада регіонального розвитку  на яку зібралися депутати селищної ради, виконуючі обов"язки старости, керівники та працівники структурних підрозділів Народицької селищної ради, підприємств, організацій , установ громади та представники громадських організацій. Під час засідання обговорювалися питання перспективного розвитку ОТГ та визначали пріорітетні завдання  органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Відкрив засідання Ради регіонального розвитку голова Народицької РДА Віктор Пащук.  Слухали доповідь Народицького селищного голови Анатолія Леончука. Зокрема про те, що протягом всього періоду з моменту створення ОТГ показники бюджету збільшуються з року в рік. За три роки існування громади  реалізовано 76 інфраструктурних проекти у всіх сферах ОТГ. Зокрема в галузі освіти 28, культури 3, комунального господарства 35, охорони здоров"я 11.

Серед перспективних проектів на 2019-2021роки можна виокремити такі:

-ремонт доріг;

-ремонт освітлення громади;

-реконструкція будівлі Народицької гімназії з термосанацією;

-спортивний майданчик з штучним покриттям;

-покращення якості питної води шляхом встановлення станцій очистки, капітального ремонту свердловин та водогонів;

-реконструкція очисних споруд.