ДО 1 000 000 ГРН — ГРАНТ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ, УРЯДОВА ПРОГРАМА Є-РОБОТА

Дата: 07.03.2024 14:49

грант для ветеранів та членів їхніх сімей

Фото без описуДЕДЛАЙН: 29 грудня 2024 року

Фото без описуДЕ: вся Україна

Фото без описуГАЛУЗІ: бізнес

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

ЗАМОВИТИ ОФОРМЛЕННЯ ГРАНТОВОЇ ЗАЯВКИ

Захисники і захисниці, які мають бажання займатися підприємництвом, або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя, мають можливість отримати грант від 250 тис грн до 1 млн грн. Окрім того, другий з подружжя захисника зможе отримати грант 500 тис грн на розвиток сімейного бізнесу.

Кошти можна витратити на:

• меблі, обладнання та транспортні засоби для комерційного використання;

• ліцензійне програмне забезпечення (до 50% коштів);

• сировину, матеріали, товари та послуги, необхідні для реалізації бізнес-плану, а також на тварин або саджанці для створення ферм (до 70% коштів);

• послуги з маркетингу та реклами (до 10% коштів);

• оренду нежитлових приміщень або землі  для комерційних і виробничих цілей (до 25% коштів);

• оренду обладнання (до 30% коштів);

• лізинг обладнання, крім власних транспортних засобів (до 50% коштів);

• придбання франшизи.

У разі отримання гранту ви маєте:

• створити кількість робочих місць, що відповідає розміру гранту;

• провадити діяльність не менше 3 років;

• сплачувати податки.

Для кого

Грантова програма створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків.

Грант може отримати ФОП або фізична особа, яка планує відкрити власний бізнес. Участь у грантовій програмі неможлива для тих, хто:

• перебувають і ведуть діяльність на окупованій території, в росії або білорусі;

• перебувають під санкціями;

• мають відкриті провадження у справі про банкрутство;

• зареєстровані як кредитні або страхові організації, інвестиційні або недержавні пенсійні фонди, учасники ринку цінних паперів та ломбарди;

• займаються обміном валют, виробництвом або виготовленням зброї, алкоголю чи тютюнових виборів;

• притягнені до кримінальної відповідальності через корупцію;

• мають державну заборгованість.

Якщо заяву подає дружина ветерана або чоловік ветеранки, підписати її мають обидва з подружжя. Для цього обом потрібно скористатися електронним підписом.

Сума

До 250 тис грн — подати заяву можуть і ветерани, і члени їх сімʼї. Отримувач гранту повинен створити 1 робоче місце.

До 500 тис грн — подати заяву можуть і ветерани, і члени їх сімʼї. Отримувач гранту має створити 2 робочі місця.

До 1 млн грн — подати заяву може ветеран, який зареєстрований як ФОП від 3 років. Програма покриває 70% вартості проєкту. Отримувач гранту має створити 4 робочі місця.

Важливо: робочі місця потрібно створити протягом 6 місяців з моменту отримання коштів і підписати з працівниками контракт мінімум на 2 роки.

Ви маєте повернути суму вашого гранту, лише якщо не виконаєте зобов’язання перед державою, тобто: не створите робочих місць відповідно до суми гранта.

Дедлайн

Безтерміново, кінцевий термін подання грантових заявок у 2024 році 29 грудня.

Умови

Онлайн

1. Зареєструйтеся або авторизуйтеся в кабінеті громадянина на порталі diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.

2. Заповніть онлайн-заяву.

3. Прикріпіть бізнес-план за формою. З прикладом заповненого бізнес-плану можете ознайомитися тут. Для консультації та отримання допомоги у написанні бізнес-плану можете звернутися до партнерів програми.

4. Підпишіть електронним підписом та відправте. Зверніть увагу! Якщо заяву подає дружина або чоловік, то ветеран має погодити її за допомогою свого електронного підпису.

Офлайн

Якщо вам потрібна консультація щодо програми, зверніться до найближчого відділення Ощадбанку.

Деталі

У цьому посібнику наведено типовий алгоритм підготовки проєктної пропозиції на участь у програмі для ветеранів та членів їх родин. Матеріал посібника орієнтований не тільки на опанування читачами базових теоретичних знань, а й набуття практичних навичок і вмінь щодо використання грантових ресурсів програми “єРобота”. Щоб використовувати гранти для ветеранів, необхідно володіти цими знаннями!

Урядова грантова програма «єРобота»

Ветеранський грант «Власна Справа»

в програмі «єРобота»