Охорона здоров'я

Лікарі поруч: що треба знати про медпослуги для ВПО під час воєнного стану

Інформація для тих, хто переїхав чи вимушено змінив місце проживання. Надання первинної медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам в умовах воєнного стану Міністерство охорони здоров’я України врегулювало окремим наказом. Він стосується тих осіб, які переїхали чи вимушено змінили місце проживання.

14:28 19.10.2022

Епідемічна ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Житомирській області за 41 тиждень ( 10.10-16.10.2022).

Захворюваність COVID-19 в Житомирській області з початку серпня місяця поточного року поступово  зростала. Проте, протягом останніх 3-х тижнів ситуація  стабілізувалась та дещо знизилась.

17:10 18.10.2022

ПРОБЛЕМИ ІЗ ЗОРОМ: ПРИЧИНИ ТА ПРОФІЛАКТИКА

За даними ВООЗ, у світі понад 280 мільйонів людей осіб страждають від порушень зору, 39 мільйонів з них – повністю сліпі.  Щороку кількість сліпих у світі зростає на один мільйон осіб. Кожні 5 секунд втрачає зір одна доросла людина, кожну хвилину --  одна дитина.

18:01 17.10.2022

В амбулаторіях КНП «ЦПМСД» Народицької селищної ради є в наявності препарат для застосування при COVID-19

В амбулаторіях загальної практики сімейної медицини Центру ПМСД Народицької селищної ради доступний препарат для екстреного застосування при коронавірусній інфекції COVID-19 «Молнупіравір». Призначити та надати необхідну інформацію з його використання може лише лікар.

13:48 23.02.2022

Профілактика хвороби Ньюкасла

Хвороба Ньюкасла (псевдочума) - висококонтагіозна хвороба птахів із загону курячих, виявляється ураженням органів дихання, шлунково-кишкового тракту і центральної нервової системи. Дуже висока епізоотологічна небезпека захворювання пов'язана з розносом інфекції на різні континенти з птахівничої продукцією. Тому хвороба Ньюкасла включена до списку А (особливо небезпечних хвороб) МЕБ.

10:07 22.02.2022

Марина Лазебна взяла участь у заході щодо впровадження послуги раннього втручання

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна взяла участь у зустрічі, організованій за ініціативою Уповноважений Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук, з експертами пілотного проекту „Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя”, яка була присвячена пошуку оптимальних та ефективних механізмів фінансування надавачів послуги раннього втручання та навчання команд раннього втручання.

11:59 08.02.2022

Обережно – ящур!

Ящур – гостра, висококонтагіозна хвороба тварин, що відносяться до ряду парнокопитих підряду жуйних, а також сімейства свиней. До вірусу ящуру сприйнятливі велика рогата худоба, свині, вівці, кози, верблюди, буйволи, яки, олені, косулі, джейрани, сайгаки, тури, лосі, кабани, антилопи, слони, ведмеді, зебри та інші парнокопиті. На ящур може хворіти й людина. Люди заражаються при споживанні необеззараженого молока від хворих тварин.

11:50 31.01.2022