Протидія насильству

Насильство – це не ок! В Україні триває акція «16 днів проти насильства»

Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати в насильство.

17:21 01.12.2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»: прості та посильні дії, що здатні розв’язати проблему домашнього насильства

Підтримувати одне одного та пліч-о-пліч протистояти насильству, не сподіватись на випадковість, збільшити обізнаність і розуміння про форми насильства у суспільстві, привернути увагу до проблем подолання насильства, сприяти створенню суспільного простору, вільного від насильства – такі задачі ставить перед собою Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», що проводиться щороку в період з 25 листопада до 10 грудня.

12:05 27.11.2023

Анонімне опитування „Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі”

Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» проводиться опитування „Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі”.

09:41 18.11.2023

Є питання: як діяти в разі сексуального насильства, пов’язаного з війною

Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Міністерством внутрішніх справ розробили інструкцію для постраждалих від сексуального насильства. Там звернули увагу, що робити в разі сексуального насильства, пов’язаного з війною.

15:12 27.11.2022