Перелік необхідних документів для оформлення посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи, серії «Д»

Дата: 09.08.2024 17:06

1. Довідка з сільської ради про час і місце проживання дитини на території радіоактивного забруднення або довідка про навчання у закладі освіти, якій розташований на території радіоактивного забруднення та наказ (витяг з наказу) про зарахування дитини до закладу освіти.
  2. Копія свідоцтва про народження.
  3. Копія посвідчення потерпілого внаслідок аварії на ЧАЕС батьків (батька чи матері дитини в яких є такий документ).
  4. Заява.

Примітка: дитина набуває статусу потерпілої якщо прожила або навчалася в ІІ зоні 1 рік; ІІІ зоні – 2 роки; або з дня народження якщо батьки є потерпілими І, ІІ, ІІІ категорій.

Для отримання детальної інформації рекомендуємо звертатися за адресою:

• вул. Свято-Миколаївська, буд. 136, селище Народичі Коростенський район Житомирська область - Відділ №1 (Народичі) управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації  Житомирської області;
  • вул. Червона Гірка, буд. 21, селище Лугини Коростенський район Житомирська область - Відділ №2 (Лугини) управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації  Житомирської області;
  • вул. Гетьмана Виговського, буд. 17, м. Овруч Коростенський район Житомирська область - Відділ №3 (Овруч) управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації  Житомирської області;
  • вул. Привокзальна, буд. 5. м. Олевськ Коростенський район Житомирська область Відділ №4 (Олевськ) управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації  Житомирської області.