27 липня – День медичного працівника.

Дата: 27.07.2024 09:10

Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом - Днем медичного працівника.

Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте часу на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому!

У теперішні надважкі часи Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийманні в поліклініці, чи в операційній, чи то на передовій. Дякуємо, що ви є у нас, і ми завжди можемо звернутися до вас за допомогою, адже тільки ви допомагаєте вилікуватися нам від усіх недуг та хвороб!

Нехай ваша важлива робота буде винагороджена міцним здоров’ям, добробутом і вдячністю пацієнтів. Бажаємо вам невичерпної енергії, професійних успіхів та особистого щастя, перемоги та миру!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,
начальник Народицької селищної військової адміністрації