24 липня - День фінансового працівника!

Дата: 24.07.2024 09:35

24 липня в Україні відзначають День фінансового працівника.

Ініціатором запровадження в Україні нового свята стало Міністерство фінансів. Проєкт указу розроблено "з метою вшанування самовідданої праці, значного внеску у розвиток фінансової системи працівників фінансової сфери та підвищення престижності праці фінансиста".

Дату 24 липня обрали тому що у цей день Православна Церква України відзначає пам'ять Святої рівноапостольної Ольги.

Вітаємо працівників відділу фінансів Народицької селищної ради та фінансистів громади з Днем фінансового працівника України і хочемо побажати щоб баланс у житті завжди був позитивним та рахунок радості не мав ліміту, а витрати на сміх та щастя завжди перевищували всі очікування, роботи без втоми і проблем, високого доходу і великих успіхів, прекрасного настрою та чистого, мирного неба над головою.

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,
начальник Народицької селищної військової адміністрації