#тияк: Що робити при панічних атаках? ВІДЕО

Дата: 15.07.2024 15:03

Якщо з тобою хоч раз було таке ж, як із Деном (головним героєм нашого коміксу), ти знаєш, що таке панічна атака.

Впоратися з нею можна за допомогою спеціальних технік. Наприклад, «5–4–3–2–1», що допомогла Дену сконцентруватися на відчуттях та «заземлитися».

Дивись відео та зберігай собі, про всяк випадок.

А випадки у житті бувають різні.

Більше корисних вправ та порад для самодопомоги можеш знайти в анімованому коміксі «Ден і Рора проти корпорації С». Усі серії є у нас на youtube-каналі.

Довідково. Комікс створений Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді Олени Зеленської — за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який втілює організація «Пакт».