Триває прийом заявок на вступ у ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС

Дата: 11.07.2024 09:39

Фото без опису

Триває прийом заявок на вступ до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС. У них навчатимуться діти наших Героїв.

До 10-х класів на повне забезпечення першочергово запрошуємо дітей загиблих, поранених, полонених або зниклих безвісти співробітників системи МВС.

Діти зможуть отримати якісну сучасну освіту, жити і розвиватися в комфортних умовах.

Вступна кампанія триватиме до 16 липня. Обов’язкова умова для вступу – базова середня освіта, тобто закінчення 9-го класу школи або іншої освітньої установи.

Формуємо спільноту патріотичної та мотивованої молоді. Продовжуємо підтримувати наших захисників та їхні родини.

Заповнюйте форму зворотного звʼязку та очікуйте дзвінка від приймальної комісії.