За програмою «Доступні кредити 5-7-9%» підприємці області уклали 460 кредитних договорів

Дата: 11.07.2024 09:15

Фото без опису

У рамках реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» протягом І півріччя 2024 року суб’єкти малого та середнього підприємництва Житомирської області отримали 460 пільгових кредитів на суму 1,5 млрд гривень.

Отримані фінансові ресурси в основному спрямовано на реалізацію інвестиційних проєктів, рефінансування попередньо виданих кредитів, поповнення оборотних коштів.

Аграрії області також скористалися програмою «Доступні кредити» під посівну кампанію та розвиток. З початку року 106 договорів укладено агровиробниками на суму 485,5 млн грн.

За період дії  Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» суб’єктами підприємництва Житомирщини укладено кредитні договори на загальну суму 9,0 млрд гривень.

В області банками-партнерами державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» є 24 банки.