07 липня - День працівника природно-заповідної справи!

Дата: 07.07.2024 09:10

Шановні працівники природного заповідника «Древлянський»!

🌳Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівника природно-заповідної справи!

Україна підтримує світові тенденції щодо захисту довкілля, оскільки дбайливе ставлення до природи сьогодні є ознакою цивілізованого та прогресивного суспільства, що дбає про власне майбутнє. 🌲Наша держава надзвичайно багата на природні ресурси, пам’ятки природи, що заслуговують на захист від експлуатації людьми. Збереження біорізноманіття є одним із найважливіших завдань як держави, так і всього українського народу. Саме тому заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.

🏵 У цей святковий день бажаємо натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії та миру🇺🇦. Успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації