28 червня - День Конституції України!

Дата: 28.06.2024 08:30

День Конституції України був офіційно встановлений 28 червня 1996 року, коли Верховна Рада України прийняла нову Конституцію незалежної України. Цей документ став правовою основою для розбудови демократичної, правової держави та гарантом суверенітету і територіальної цілісності України.

Це був свідомий вибір на користь свободи особистості і верховенства права, конкурентної економіки і успішного розвитку України. Конституція стала міцним фундаментом, який закріпив базові цінності демократичної держави. Знати і вміти застосовувати головний Закон нашої країни – це норма цивілізованого життя.

Наша Конституція – це Конституція вільної України! Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Сьогодні наші військові захищають на фронті не лише рідну землю, а й наші права та свободи, визначені Конституцією. Нехай закон і справедливість завжди будуть на сторожі наших прав і свобод.

Бажаємо кожному українцю відчувати гордість за свою країну, жити в мирі та злагоді, досягати нових вершин і здійснювати мрії.

З Днем Конституції України. 📖
Слава Україні❗️